Pravidelné aktivity RCG :

Středeční kreativní dílna s hernou od 9:30 hod. v klubovně RCG nad obchodem u kapličky (tvoření pro děti od 1 roku a společná herna pro miminka i děti), svá dílka si děti mohou odnést domu nebo jimi vyzdobit hernu RCG. Cena za vstup 20 kč nebo dle náročnosti výrobku.

Čtvrteční dopolední cvičení pro děti od 1 roku v doprovodu rodiče. Od 9:30 hod. v sokolovně Grygov. S sebou přezůvky s bílou podrážkou, svačinu, pití a dobrou náladu si chtít hrát, zazpívat, zaběhat a pořádně se protáhnout. Cena za vstup 20 kč.

Kroužky RCG:

Notička – hudební přípravka pro děti od 4 let, kde se hravou formou seznámení s notičkami, písničkami, hudebními nástroji, rytmem a základy hry na zobcovou flétnu. Koná se každé úterý pro přihlášené děti v předem stanovenou dobu. Cena kurzovného je 400 kč za 10 lekcí.

Rytmika – veselé a hravé cvičení pro děti od 3 do 6 let. Koná se každou středu od 16: 30 do 17:30 hod. v sokolovně Grygov.  Cena kurzovného je 450 kč za pololetí, dítě je nutné předem přihlásit. Děti trénují jemnou i hrubou motoriku, prohlubují koordinaci svého těla, učí se novým hrám a dovednostem, budují si vztah ke kolektivním hrám, seznámí se s náročnějšími tělesnými a pohybovými aktivitami přizpůsobené jejich věku a možnostem.

Mažoretky – cvičení pro dívky od 6 let. Dívky trénují každý čtvrtek od 16:30 do 17:30 v sokolovně Grygov. Cena kurzovného je 550 kč za pololetí. Dívky je nutné předem přihlásit.

 

V případě zájmu, neváhejte a přijďte se i s dítětem podívat na cvičení. Lektorek se můžete zeptat se na co potřebujete a hlavně se podívat jak cvičení nebo lekce probíhají.

Těšíme se.

 

Share This