Archive for Září, 2015

postheadericon Program na měsíc říjen

program_rijen_2015

postheadericon Besídka k ukončení roku s RCG 2014/15

Vždy na konci června RCG uspořádá pro rodiče, prarodiče, tetičky, strýce a třeba i širší grygovskou veřejnost besídku, kde děti předvedou svá nacvičená vystoupení.

Vystoupily děti ze cvičení pro rodiče s dětmi od 1 roku pod vedením Zuzky Kopečné, děti z rytmiky pod vedením Zlatky Hlaváčové a Elišky Vávrové,  dále RCG mažoretky pod vedením Moniky Gábové. Děti z notičky, kterou vede Jana Michejdová měly své vystoupení pro rodiče v klubovně RCG. Fotky naleznete zde.

postheadericon Příměstský tábor RCG

O prázdninách měly možnost děti z Grygova poprvé navštívit příměstský tábor RCG.

Proběhly dva turnusy:

I. Než se zvedne opona: děti měly možnost celý týden zažívat kouzla, která se mohou stát jen za či před oponou. Zahrály si na režiséry, scénáristy, maskéry, herce, loutkoherce, kulisáky….Fotky jak báječně se všichni bavili najdete zde.

II. Od profese k profesi: děti se po celý týden seznamovaly s různými profesemi, všechny si mohly vyzkoušet a za tématicky laděné, zábavné úkoly si „vydělávaly“ své vlastní peníze – Grygony, které na konci týdne, dle svého uvážení, mohly proměnit jako opravdovou výplatu v něco konkrétního. Fotky zde.

postheadericon KOLO-BĚŽ-KIÁDA

kolobezkiada_2015a

postheadericon program na měsíc září

program září 15